محل تبلیغات شما

میگن هر چی بزرگتر میشی بهتر میتونی درک کنی بهتر میتونی بفهمی اصلا وقتی بزرگتر میشی همه چیز خیلی تغییر میکنه ولی هیچی جای بچگی رو نمیگیره یه دنیای بی دغدغه و آروم .نمیگم از زندگی الانم راضی نیستم درسته یه مرحله از زندگیم اونی نبود که میخواستم ولی این مرحله ای که شروع شده رو دوس دارم یه جورایی واسم شیرینه میدونین چیه تا وقتی زندگیتو با یکی شریک نشی مزه  شراکتو نمیفهمی البته بگما بستگی داره شریکی که انتخاب میکنی چه جوری باشه هر چند زندگی متاهلی هم یه سختی هایی هم داره ولی شیرینیش بیشتر وقتی که یه پشت و تکیه گاه محکمی داشته باشیااا.  

دیشب همسر جان یکم با خانوادش بحث کرده بود اصلا یه جورایی خانوادهامون همایت گر خوبی نیستن دعا کنین واسپون هرچی زودتر عروسی رو بگیریم و خونه هم جور شه بریم سر خونه زندگیمون هر دوتامون از این دوری راه خسته شدیم راستش منم زیاد روم نمیشه برم خونه پدرشوهرجان خب اخه زشته شاید رودررو نگن ولی پشت سر و تو دلشون حتما حرف میزنن هر چی باشه دختر مردمم .بگذریم خانواده خودمم که خیلی وقته خودشونو ثابت کردن چی بگم والا بالاخره این روزها هم میگذره 

برم یکم استراحت کنم تا همسر جان بیاد دلم کلی واسش تنگیده

بنظرتون مشکوک نیست

دعا کنین واسمون ...روزهای سخت اما شیرین متاهلی

یه ,ولی ,هم ,خونه ,چی ,دعا ,یه جورایی ,دعا کنین ,بزرگتر میشی ,بهتر میتونی ,هر چی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها